Egyre jobban várjuk minden évben a tavaszt, a napsütést, a jó időt. Idén az időjárásra nem lehet panasz, ellenben itt van ez a fránya vírus, ami mindenkinek felborította az életét. A talpalatnyi kert is hatalmas érték lett, és a város széli zöld terület is, ahol legálisan lehet élvezni kutyasétáltatás közben a természet ébredését. Szerencsések vagyunk. Nemcsak tér, hanem értelmes elfoglaltság is akad. Nekünk most kezdődik itt a második szezon, úgyhogy a tavalyi ültetések nyomán izgalmas figyelni, hogy minden szépen megmarad-e, mennyit nő, hány virágot hoz?! 😍 A kert türelemre tanít, de megjutalmaz. 🙂 Az ősszel elültetett rengeteg tavaszi hagymás most folyamatosan virul, szép színesek, vidámak. ❤ A kis öreglánynak , Zizinek köszönhetően az alig fű nagy része is tönkrement, de nem adom fel. Megcsináltam a gyepszellőztetést és az újravetést,naponta többször megy az esőztető locsoló is. A kertépítés második ütemében idén az oldalkertet szeretném befejezni. Az elképzelés megvan, Bauhausból meg is rendeltem a dolgokat, de meg várni kell a kiszállításra. Egyelőre csak a rózsalugas készült el. 🙂 Majd szépen, sorban...




























Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése